Uslu Hukuk Bürosu

USLU HUKUK Bürosu 1988 yılında, Av. Demet USLU tarafından kurulmuştur. Avukatlık mesleğini severek, isteyerek ve gayretle icra eden Avukatlar topluluğundan oluşan USLU HUKUK Bürosu, bu ekibi destekleyen idari personeli ile Özel Hukuk alanında, özellikle Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Bankacılık Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku, İş Hukuku,  Aile Hukuku, Rekabet Hukuku ve Fikri Haklar Hukuku ile ilgili, danışmanlık dâhil her türlü hukuki hizmeti vermektedir.

 

Kuruluşundan bugüne, Türkiye’de ve dünyanın pek çok farklı ülkesinde faaliyet gösteren değerli kişi ve kuruluşlara hizmet veriyor olmak, “USLU HUKUK” ailesine ayrı bir gurur vermektedir.

  

USLU HUKUK Bürosu,   Avrupa ülkelerinde,  Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Orta Doğu’da bulunan birçok hukuk bürosu ile işbirliği içindedir.

 

Av. Demet USLU’ nun liderliğinde hizmet vermeye başlayan USLU HUKUK Bürosu, uzman avukatlar ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de, hukukun üstünlüğü ve dürüstlük prensibinden ayrılmadan, pek değerli Müvekkillerine sadakatle ve keyifle hizmet vermeye devam edecektir.